Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

MultiBramka - Aplikacja do komunikacji SMS

MultiBramka to zaawansowana aplikacja www, która umożliwia wysyłkę / odbiór SMS'ów przeglądarki internetowej.

Pozwala wysyłać pojedynczo oraz grupowo SMS-y do kontaktów zgromadzonych we własnej bazie, zarządzać kontaktami, planować wysyłkę na konkretny termin, tworzyć i edytować szablony wiadomości.

Korzystający z usługi dwukierunkowej mogą odbierać SMS-y oraz przeglądać historię komunikacji z wybranym kontaktem.

Zobacz zrzuty ekranów ...

Korzystanie z MultiBramki

Aplikacja WWW "MultiBramka" jest zintegrowana z platformą SMeSKom i można ją uruchomić dla każdej z usług w serwisie.

W celu rozpoczęcia korzystania z Multibramki należy wybrać najpierw odpowiedni rodzaj bramki, a następnie włączyć dla niej interfejs MultiBramka. W mailu przyjdą informacje o parametrach logowania oraz krótki opis jej funkcjonalności.

Testy Multibramki można wykonać na dowolnej usłudze demo bez ponoszenia żadnych kosztów.

Funkcje MultiBramki

 • Wysyłanie SMS

  Podstawowa funkcja aplikacji jaką jest wysyłanie SMS-ów, obsługiwana jest za pomocą dwóch formularzy. Pierwszy z nich 'SMS pojedynczo' pozwala na wysłanie SMS-a do osób wyszukanych w bazie kontaktów. Drugi, 'SMS grupowo' pozwala wysłać wiadomość SMS do jednej lub wielu zdefiniowanych wcześniej grup.

 • Odbieranie SMS

  Ta funkcjonalność dostępna jest tylko dla użytkowników, którzy korzystają z usługi komunikacji dwukierunkowej. Aplikacja pokazuje w prosty sposób nowe SMS-y, a lista odebranych SMS'ów zawiera wszystkie niezbędne informacje.

 • Grupy kontaktów

  Często okazuje się, że SMS musi być wysłany do większej liczby osób, jednocześnie są to stałe grupy osób (klienci z jednego regionu, pracownicy jednego działu, itp). W Multi-Bramce wystarczy pogrupować kontakty. Każda z osób może być w wielu grupach. Przy wysyłaniu SMS-a wybieramy odpowiednie grupy i wysyłamy. Aplikacja zadba o to, żeby do każdej z osób SMS wysłany był raz, nawet jeśli osoba ta była w wielu grupach.

 • Import kontaktów

  Jeśli dane kontaktów mamy już w innym programie, za pomocą pliku csv możemy szybko zaimportować kontakty do aplikacji.

 • Korespondencja

  Funkcja korespondencji pozwala przejrzeć komunikację SMS-ową w porządku chronologicznym z wybraną osobą.

 • Historia SMS-ów

  W każdej chwili mamy do dyspozycji historię wysłanych i odebranych SMS-ów. Dla wysłanych SMS-ów widać, czy SMS dotarł do odbiorcy.

 • Własne pola kontaktu

  Aplikacja jest bardzo elastyczna. Podstawowe pola kontaktu to imię, nazwisko i numer telefonu komórkowego. Jeśli jednak mamy taką potrzebę możemy dodać do kontaktu jeszcze 5 dowolnych pól informacyjnych.

 • Szablony wiadomości

  Zdefiniuj własne szablony wiadomości. W każdej chwili przywołaj zapisaną wcześniej treść lub utwórz nowy szablon.

 • Kontrola długości SMS-a

  Przy tworzeniu treści na bieżąco widać ile pozostało znaków oraz w przypadku wiadomości wieloczęściowych ile SMSów zostanie zużytych

 • Subkonta

  Aplikacja pozwla na tworzenie kont użytkowników. Dzięki temu wiadomo, kto wysyłał konkretne wiadomości oraz mamy do dyspozycji ilości SMSów dla każdego z użytkowników