Rejestracja

3 miesiące darmowych testów
20 sms'ów gratis

Logowanie

Bramka SMS

Bramka SMS wbudowana w panel systemu to zaawansowana aplikacja www, która umożliwia wysyłkę / odbiór SMS'ów za pomocą przeglądarki internetowej.

Pozwala wysyłać pojedynczo oraz grupowo SMS-y do kontaktów zgromadzonych we własnej bazie, zarządzać kontaktami, planować wysyłkę na konkretny termin, tworzyć i edytować szablony wiadomości.

Korzystający z usługi dwukierunkowej mogą odbierać SMS-y oraz przeglądać historię komunikacji z wybranym kontaktem.

Korzystanie z aplikacji

Aplikacja WWW "Bramka SMS" jest w pełni zintegrowana z platformą SMeSKom i działa zaraz po rejestracji i uruchomieniu usługi demonstracyjnej, czy komercyjnej.

Aplikacja działa tak jak każdy inny interfejs i użytkownik z uprawnieniami administracyjnymi może ją włączyć lub wyłączyć.

Administrator bramki może tworzyć innych użytkowników i nadawać im uprawnienia do korzystania z uruchomionych usług SMS

Funkcje Bramki SMS

 • Wysyłanie SMS

  Podstawowa funkcja aplikacji jaką jest wysyłanie SMS-ów, obsługiwana jest za pomocą przemyślanego formularza. Pozwala on stworzenie wysyłki do dowolnej grupy kontaktów istniejących w bazie lub do nowych kontaktów. Użytkownik planujący wysyłkę może wybrać jedną lub wiele grup istniejących w bazie kontaktów. Aplikacja pozwala na wysyłkę rozłożoną w czasie lub metodą "jak najszybciej". Formularz wysyłki obsługuje również szablony wiadomości.

 • Odbieranie SMS

  Ta funkcjonalność dostępna jest tylko dla użytkowników, którzy korzystają z usługi komunikacji dwukierunkowej. Aplikacja pokazuje w prosty sposób nowe SMS-y, a lista odebranych SMS'ów zawiera wszystkie niezbędne informacje.

 • Grupy kontaktów

  Często okazuje się, że SMS musi być wysłany do większej liczby osób, jednocześnie są to stałe grupy osób (klienci z jednego regionu, pracownicy jednego działu, itp). W aplikacji wystarczy pogrupować kontakty. Każda z osób może być w wielu grupach. Przy wysyłaniu SMS-a wybieramy odpowiednie grupy i wysyłamy. Aplikacja zadba o to, żeby do każdej z osób SMS wysłany był raz, nawet jeśli osoba ta była w wielu grupach. Tworzenie grupy możliwe jest również za pomocą importu z pliku - pozwala to w łatwy sposób utworzyć nową grupę osób.

 • Import kontaktów

  Jeśli dane kontaktów mamy już w innym programie, za pomocą pliku csv możemy szybko zaimportować kontakty do aplikacji. Przy okazji można również utworzyć nową grupę.

 • Wysyłka SMS z pliku

  Aplikacja umożliwia zorganizowanie wysyłki z pliku CSV, który zawiera numer telefonu i treść. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zorganizować wysyłkę ze spersonalizowaną treścią dla każdego odbiorcy (treści z numerami możemy utworzyć za pomocą arkusza kalkulacyjnego, a następnie wyeksportować do pliku CSV, który zaimportujemy do bramki)

 • Korespondencja

  Funkcja korespondencji pozwala przejrzeć komunikację SMS-ową w porządku chronologicznym z wybraną osobą.

 • Historia SMS-ów

  W każdej chwili mamy do dyspozycji historię wysłanych i odebranych SMS-ów. Dla wysłanych SMS-ów widać, czy SMS dotarł do odbiorcy.

 • Własne pola kontaktu

  Aplikacja jest bardzo elastyczna. Podstawowe pola kontaktu to imię, nazwisko i numer telefonu komórkowego. Jeśli jednak mamy taką potrzebę możemy dodać do kontaktu jeszcze 5 dowolnych pól informacyjnych.

 • Szablony wiadomości

  Zdefiniuj własne szablony wiadomości. W każdej chwili przywołaj zapisaną wcześniej treść lub utwórz nowy szablon.

 • Kontrola długości SMS-a

  Przy tworzeniu treści na bieżąco widać ile pozostało znaków oraz w przypadku wiadomości wieloczęściowych ile SMSów zostanie zużytych

 • Subkonta

  Aplikacja pozwla na tworzenie kont użytkowników. Dzięki temu wiadomo, kto wysyłał konkretne wiadomości oraz mamy do dyspozycji ilości SMSów dla każdego z użytkowników

Formularz wysyłki SMS

Formuarz wysyłki SMS umożliwia utworzenie nowej wysyłki do dowolnej grupy osób. Pozwala na zaplanowanie i kontrolę tempa wysyłki.

Historia wysyłek

Po uruchomieniu wysyłki, widać aktualny status wysyłki. Na liście można znaleźć wszystkie dotychczasowe wysyłki

Status wykonania wysyłki SMS

Po uruchomieniu wysyłki użytkownik ma możliwość sprawdzenia statusu wykonania. Może też przejść do listy wysyłkowej

Grupy kontaktów

Definicja grupy kontaktowej pozwala na dodatkowe możliiości - np utworzenie grupy rozgłoszeniowej. Przykładowo, za pomocą interfejsu Email2SMS można wysłać powiadomienie do całej grupy kontaktów. Można też przesłać SMSa z własnego telefonu i spowodować dalsze rozesłanie SMSów

Szablony wiadomości

Jeśli często wysyłasz podobne treści SMS - utwórz szablony. Dzięki nim potrzebne treści będą zawsze pod ręką.

Import kontaktów z pliku CSV

Za pomocą importu pliku CSV można szybko utworzyć bazę kontaktów. Jeśli chcesz je od razu dodać do nowej lub wcześniej utworzonej grupy - nic prostszego.

Wysyłka SMSów spersonalizowanych z pliku CSV

Utwórz listę SMSów (numery i treści) w aplikacji typu Excel. Wyeksportuj ją do pliku CSV, a następnie zaimportuj ją w naszym systemie, żeby przeprowadzić wysyłkę

Zarządzanie użytkownikami

Dodawaj nowych użytkowników bramki. Przyznaj im uprawnienia do wszystkich lub wybranych usług.

Dodatkowe pola bazy kontaktów

Nasz system umożliwi Ci powiększenie funkcjonalności bazy kontaktowej poprzez definicję własnych dodatkowych pól. Pola te będzie można wypełnić również podczas importu z pliku CSV